Startuoja  teritorinio bendradarbiavimo projektas „Kartos kartu“. Projektą kartu su Joniškio VVG įgyvendina Telšių rajono vietos veiklos grupė, Prienų rajono vietos veiklos grupė ir Molėtų rajono vietos veiklos grupė „Keisdamiesi keičiame“. Joniškio VVG yra koordinatoriai, atsakingi už sėkmingą projekto įgyvendinimą ir sklandų bendradarbiavimą.

Projekte numatytos veiklos, stiprinančios bendravimą bei tarpusavio supratimą tarp skirtingų kartų, dalijimąsi laiko patikrintomis bei moderniomis žiniomis.

Birželio 17-ąją Joniškyje susitikę projekto partneriai aptarė konkrečias detales, kaip bus vykdomos numatytos veiklos, susitarė dėl bendrų tvarkų bei atsakomybių.

Pirmieji projekto renginiai turėjo prasidėti balandžio mėnesį, tačiau situacija dėl Covid-19 grėsmės pakoregavo veiklų grafiką. Visuose renginiuose numatytas dalyvių iš partnerių teritorijų dalyvavimas, o tai buvo neįmanoma karantino sąlygomis. Nutarta keturis neįvykusius šio pavasario renginius nukelti į kitus metus ir projekto vykdymą pradėti veiklomis, numatytomis vasarą.

Pirmasis projekto „Kartos kartu“ renginys – žygis Joniškio rajono teritorijoje,- įvyks liepos 16-17 dienomis. Žygyje dalyvaus įvairaus amžiaus žmonės iš visų projekto partnerių VVG, tarp jų 10 bus Prienų rajono savivaldybės kaimiškų teritorijų gyventojų.

Besidominančius galimybe tapti projekto dalyviais kviečiame susisiekti su Prienų r. VVG administracija.

kartos 1Kartos 2

Autorius vvg